Sklep z drukarkami etykiet, aplikatorami etykiet, kolektorami danych, czytnikami kodów kreskowych, etykietami

Sklep z drukarkami i aplikatorami etykiet, kolektorami danych, czytnikami kodów kreskowych i etykietami

Sklep FaziPL w swojej ofercie posiada szeroki wybór urządzeń oraz akcesoriów wykorzystywanych w handlu, przemyśle oraz wielu innych działaniach będących elementem łańcucha dystrybucji towarów. Korzystają z nich zarówno producenci, jak i firmy transportowe, magazynierzy czy pracownicy sklepów. Posiadamy szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą usprawnić działania prowadzone na każdym z tych etapów. Dostępne są np. skanery kodów kreskowychkolektory danych, drukarki oraz aplikatory etykiet, a także akcesoria do nich.

Urządzenia automatycznej identyfikacji

Posiadamy szeroki wybór urządzeń automatycznej identyfikacji, takich jak skanery kodów kreskowych czy kolektory danych. Dzięki nim z łatwością można zlokalizować dany produkt, zapisać go w systemie lub odnaleźć informacje na jego temat. Korzystanie z nich pozwala znacznie przyspieszyć pracę i wyeliminować błędy podczas wprowadzania danych do systemu.

Metkownice, drukarki i aplikatory etykiet

Metki i etykiety pozwalają nam na identyfikacje poszczególnych produktów. Właśnie dlatego bardzo ważne jest, by każdy posiadał odpowiednie oznaczenia. W tym celu należy umieścić na nim oznaczenie, uprzednio wydrukowaną na drukarce tremotransferowej lub termicznej. Gotowe oznaczenia umieszcza się na produkcie za pomocą aplikatora etykiet. Wszystkie te urządzenia, jak i wiele innych, można nabyć w naszym sklepie. Dostępne są także taśmy termotranferowe oraz różnorodne akcesoria.

Polecane produkty

Metkownica BLITZ C10

Metkownica BLITZ C10
Metkownica BLITZ C10

Jednorzędowa, numeryczna metkownica BLITZ C10. Zbudowana z metalowych podzespołów i bardzo wytrzymałej plastikowej obudowy przeznaczona do intensywnego użytkowania. Drukuje w rzędzie 10 cyfr na etykiecie 26 x 12 mm

Cena: 205,00 zł (netto: 166,67 zł )
szt.

SKYLED-FGA24 - klimatyzator przenośny

SKYLED-FGA24 - klimatyzator przenośny
SKYLED-FGA24 - klimatyzator przenośny

SKYLED-FGA24 to wydajny i kompaktowy klimatyzator przenośny o mocy 2,3 kW z ekologicznym czynnikiem chłodzącym. Wyposażony jest w zdalne sterowanie oraz możliwość pracy w 3 trybach:szybkie i efektywne chłodzenie, bardzo wydajne osuszanie oraz oszczędny tryb wentylatora.
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny

Cena: 1 198,00 zł (netto: 973,98 zł )
szt.

Kolektor CIPHERLAB CPT8001 + dok

Kolektor CIPHERLAB  CPT8001 + dok
Kolektor CIPHERLAB CPT8001 + dok

CPT 8001 to najmniejszy, batch'owy kolektor danych firmy CipherLab. Wyposażony w czytnik laserowy, 2MB pamięci, komunikację z komputerem przez port USB (wirtualny COM) lub RS232. Pozwala na sprawną obsługę kilkunastu tysięcy indeksów.

Cena: 1 339,00 zł (netto: 1 088,62 zł )
szt.

Aplikator etykiet TOWA APN-60

Aplikator etykiet TOWA  APN-60
Aplikator etykiet TOWA APN-60

Aplikator etykiet APN-60 to produkt japońskiej firmy TOWA ułatwiający naklejanie zadrukowanych, prostokątnych, samoprzylepnych etykiet o szerokości 25-60 mm i wysokości 18-60 mm, nawiniętych na rolce.

Cena: 315,00 zł (netto: 256,10 zł )
szt.

Kolektor CIPHERLAB CPT8600 + dok

Kolektor CIPHERLAB  CPT8600 + dok
Kolektor CIPHERLAB CPT8600 + dok

CPT8600 to najnowszy batch'owy kolektor danych firmy CipherLab z kolorowym wyświetlaczem o bardzo dużym kontraście. Wyposażony w czytnik laserowy16MB pamięci, komunikację z komputerem przez port USB  (wirtualny COM) lub RS232. Pozwala na sprawną obsługę ponad 100 tysięcy indeksów. Jego dodatkowym atutem jest możliwość użycia karty mikroSD jak dodatkowej pamięci RAM.

Cena: 1 935,00 zł (netto: 1 573,17 zł )
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl