Regulamin

Regulamin Sklepu Internetowego

1. Sklep internetowy www.fazipl.pl prowadzi firma FaziPL Sławomir Łasiewicki, 83-010 Straszyn, ul. Michała Drzymały 6, NIP: 7421559719, REGON: 362044422.

2. Sklep internetowy nie prowadzi sprzedaży konsumenckiej, wobec czego nie podlega przepisom o sprzedaży konsumenckiej. Niniejszy regulamin skierowany jest do Przedsiębiorców i określa zasady i tryb zawierania z Przedsiębiorcą Umowy Sprzedaży za pośrednictwem Sklepu internetowego.

3. Wszystkie produkty oferowane w sklepie www.fazipl.pl  są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

4. Zdjęcia oferowanych w sklepie produktów mogą się różnić od stanu faktycznego i kolorystyki produktów. Ewentualne różnice między prezentacją na zdjęciach a wyglądem oryginału wynikają z powodów technicznych i FaziPL nie ponosi za nie odpowiedzialności.

5.Prezentowane w sklepie internetowym ceny, są cenami netto i brutto – z podatkiem VAT, w walucie polskiej i nie obejmują kosztów przesyłki.

6. Wszystkie zamówienia w sklepie www.fazipl.pl są zamówieniami z obowiązkiem zapłaty.

7. Złożenie zamówienia jest równocześnie deklaracją zapoznania się z regulaminem sklepu internetowego www.fazipl.pl oraz jego pełnej akceptacji. Nieznajomość Regulaminu nie zwalnia Klienta z zawartych w nim postanowień.

8. Zamówienia są przyjmowane przez stronę internetową sklepu www.fazipl.pl oraz drogą mailową na adres biuro@fazipl.pl

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl